KONST / Litografier / Färglitografi 8939250
nr 893 9250
Färglitografi
Simone Aaberg Kaern, 136/140, signerad. , bladets mått: 53x38
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 maj 2014
kl 18:45:09
12/5 15:11:15